Citroen C4 Picasso Yedek Anahtar Uygulaması

Müşterimizin Citroen C4 Picasso 2009 model aracına yeni nesil sustalı citroen anahtar uygulamasını gerçekleştirdik. Bu araçların orijinal anahtarları çok hassas susta yerleri çok çabuk aşınıyor ve en ufak bir düşmede kırılma durumları olabiliyor o sebeple Citroen, ve Peugeot araçların anahtarını yeni nesil modellerle değişimini öneriyoruz . Dilerseniz yedek anahtar olarak dilerseniz mevcut orijinal kumandanızın board unu alıp yeni nesil kumandalara adapte ediyoruz. Şunu belirtmekte fayda var Tek anahtar her zaman risk taşır normalde 200-300 liraya yedekleme işlemi yapılırken anahtarlarınızı kaybettiğinizde bu meblağ 600 TL ile 1000 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Sizde kumandınızı yeni nesil citroen anahtar ile değiştirme isterseniz sizi ağırlamaktan onur duyarız. Ayrıca kabı deforme olmuş, pili bitmiş veya kumanda içine zarar geldiyse(suya düşme makinede yıkanma) Bu durumlarda da tamir işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bu araçlarda yedek anahtar yapılma işlem süresi yaklaşık 1 saattir.

Citroen Yedek anahtar yapılma şekli öncelikle Sisteme bağlanıyoruz araçta kaç adet anahtar tanımlı olduğunu belirleyip kaybolan anahtarları sistemden silim işlemini gerçekleştiriyoruz, Ardından Sizin mevcut anahtarınızı ve yeni yaptığımız Citroen yeni nesil anahtarı sisteme tanıtım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ardından,           Aşağıda ki resim gibi bir hatıra pozu alıyoruz ve vedalaşıyoruz 🙂

Citroen C4 Picasso Yedek Anahtar

Trend Elektronik Anahtar – Citroen C4 Picasso Anahtar yedekleme

0552 950 62 02

0532 486 39 48

0212 277 34 71

İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:51/A Sarıyer-İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir