Opel İnsignia Yedek Anahtar Uygulaması

Müşterimizin Opel insignia 2011 model aracına yeni nesil sustalı Opel insignia anahtar uygulamasını gerçekleştirdik. Bu araçların orijinal anahtarları diğer markalar gibi çokta dayanıklı değiller kronik sorunları açma kapama düğmelerinin plastiklerinin kopup içine düşmesi bu durumda olan kapların tamiri mümkün sadece kap değimi yapılabiliyor eğer anahtarınız bu durumda ise bizden destek alabilirsiniz.

Gelelim yeni nesil insignia anahtarına bu anahtar orijinal kumandanızın yaptığı tüm özellikleri içinde bulunduruyor. Cam açma-kapama, Ayna açma-kapama bu özeliklerin tümü aktif bir şekilde çalışıyor. Ayrıca Fark yaratan estetik güzelliği de göze çarpıyor. Normal şartlarda bayiden verilen siparişlerde 10 ile 20 gün bekleme süresi varken, Biz bu işlemi yaklaşık 1 saat gibi bir sürede bitirip anahtarınızı teslim ediyoruz.

immobilizer ve kumanda kodlama prosedürü diğer araçlarda olduğu gibi sistemde kaç adet anahtar kayıtlı olduğu tespit ediliyor ve ardından kaybolan veya satışta teslim edilmeyen anahtarlar sistemden silim işlemi gerçekleşiyor. Sizde Yeni nesil sustalı opel insignia anahtarı yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Aşağıda ki resim gibi bir hatıra pozu alıyoruz ve vedalaşıyoruz 🙂

Opel İnsignia Yedek Anahtar

 

Trend Elektronik Anahtar – Opel İnsignia Anahtar yedekleme

0552 950 62 02

0532 486 39 48

0212 277 34 71

İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:51/A Sarıyer-İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir