11 Nisan 2024

Opel Astra J 2012 Yedek Anahtar Uygulaması

Müşterimizin Opel Astra J 2012 model aracına yeni nesil sustalı Opel Astra anahtar uygulamasını gerçekleştirdik. Bu araçların orijinal anahtarları diğer markalar gibi çokta dayanıklı değiller kronik sorunları açma kapama düğmelerinin plastiklerinin kopup içine düşmesi bu durumda olan kapların tamiri mümkün sadece kap değimi yapılabiliyor eğer anahtarınız bu durumda ise bizden destek alabilirsiniz.

Gelelim yeni nesil Astra anahtarına bu anahtar orijinal kumandanızın yaptığı tüm özellikleri içinde bulunduruyor. Cam açma-kapama, Ayna açma-kapama bu özeliklerin tümü aktif bir şekilde çalışıyor. Ayrıca Fark yaratan estetik güzelliği de göze çarpıyor. Normal şartlarda bayiden verilen siparişlerde 10 ile 20 gün bekleme süresi varken, Biz bu işlemi yaklaşık 1 saat gibi bir sürede bitirip anahtarınızı teslim ediyoruz.

Opel Astra aracınızın yedek anahtarını kayıp ettiyseniz yada satış yapılırken size teslim edilmediyse bize başvurabilirsiniz.

Yeni anahtarınızın sisteme kodlaması yapılırken eski anahtar sistemden silim işlemini de gerçekleştiriyoruz. Böylelikle  artık eski anahtarınızın hiç bir fonksiyonu kalmıyor.

Eğer sizinde yedek anahtar ihtiyacınız olur ise bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda ki resim gibi bir hatıra pozu alıyoruz ve vedalaşıyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir