21 Eylül 2023

Range Rover Evoque Yedek Anahtarı

Range Rover Evoque 2013 Model araca yedek anahtar uygulaması yaptık.

Range Rover Evoque, Land Rover tarafından üretilen bir lüks SUV arabadır. Anahtarı, arabanın çalışmasını sağlamak için gereklidir ve genellikle bir transponder anahtar olarak adlandırılır. Transponder anahtar, arabanın çalışması için gerekli olan benzin veya elektrik gibi enerji kaynaklarını sağlamak için kullanılan bir cihazdır. Bu anahtar, arabanın çalışmasını sağlamak için arabanın motor kontrol modülü ile iletişim kurar. Eğer anahtarı kaybettiyseniz veya arabanızın anahtarı bozuksa, istinye trend oto anahtar olarak anahtarınızı değiştirebilir veya yeniden programlayabiliriz.

Range rover Evoque aracınızın yedek anahtarını kayıp ettiyseniz yada satış yapılırken size teslim edilmediyse bize başvurabilirsiniz.

Yeni anahtarınızın sisteme kodlaması yapılırken eski anahtar sistemden silim işlemini de gerçekleştiriyoruz. Böylelikle  artık eski anahtarınızın hiç bir fonksiyonu kalmıyor.

Eğer sizin de Range Rover Evoque yedek anahtarına ihtiyacınız olur ise bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Trend Elektronik Anahtar – Range Rover Evoque 2013 Model Yedek Anahtar uygulaması

0552 950 62 02

0532 486 39 48

0212 277 34 71

İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:51/A Sarıyer-İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir