18 Temmuz 2024

Renault Megane 3 Anahtarı

Bugün Renault megane 2012 Model aracın yedek anahtarını yaptık,

Renault Megane aracınızın yedek anahtarını kayıp ettiyseniz yada satış yapılırken size teslim edilmediyse bize başvurabilirsiniz.

Yeni anahtarınızın sisteme kodlaması yapılırken eski anahtar sistemden silim işlemini de gerçekleştiriyoruz. Böylelikle  artık eski anahtarınızın hiç bir fonksiyonu kalmıyor.

Eğer sizin de Renault megane yedek anahtarına ihtiyacınız olur ise bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu araçlarda paket olarak bazı modellerinde kartı yuvaya takmadan çalıştırma özelliği ayna açma kapama mevcut. Aynı zamanda araçtan uzaklaşınca kitlenmesi ve yaklaşınca açması gibi özellikler var. Bu aracımız full bir araç olduğundan dolayı bu özellikler mevcut, Piyasada 2 tür Megane 3 yedek anahtarı mevcut.

Birincisi orijinal olanı; bu anahtarda araçta olan tüm özellikler aktif oluyor. ikincisi yan sanayi megane karttır. Bu anahtarda araç içi keyless sistemi aktif fakat araca yaklaştığınızda açma , uzaklaşınca kitleme yapmıyor maalesef aynı zamanda otomatik ayna açma kapama özelliği de bu kumanda da aktif olmuyor. iki anahtardan da yedekleme işlemi yapabiliyoruz. iki kumanda arasındaki fark budur.

Hangi anahtardan isterseniz o anahtardan yedekleme işlemi yapabiliyoruz. Fiyat skalası da 400 ile 650 tl arasında değişmektedir.

Bu anahtarın yedekleme işlem süresi yaklaşık olarak 30 dakikadır.

Not: Şayet Aracınızda Orijinal olarak bu özellik yok ise sonradan yapılması biraz masraflı oluyor bilginiz olsun..

Aklınıza takılan her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda ki resim gibi bir hatıra pozu alıyoruz ve vedalaşıyoruz 🙂

 

Trend Elektronik Anahtar – Renault Megane 3 2012 Model Yedek Anahtar uygulaması

0552 950 62 02

0532 486 39 48

0212 277 34 71

İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:51/A Sarıyer-İstanbul