13 Nisan 2024

Volkwagen Passat B8 Yedek Anahtar uygulaması

Volkwagen Passat B8 2016 model aracın yedek anahtar uygulamasını gerçekleştirdik. Yeni nesil passat yedek anahtar ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçip destek alabilirsiniz. Passat B8 anahtarları oldukça yeni nesil teknolojiye sahip kendi içinde 2-3 farklı immobilizer tip farkları var ve çözülmesi oldukça güç şifreleme ile korunuyor. Fakat Kullandığımız Son teknoloji yazımlar ile yedekleme işlemini çok basit bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple yedek anahtar ihtiyacınız olduğunda Profesyonel ekipmanlarımızla sizlere destek vermekten onur duyarız.

Bu arada Piyasada bu anahtar için çok farklı fiyatlar olduğunu bildirmek isterim. 400 tl ile 800 tl arasında değişen fiyatlar söz konusu ve aynı özellikte olan anahtarlar neden bu kadar fiyat farkı var derseniz. içinde kullanılan malzeme ve malzeme kalitesiyle alakadır.

Özellikle smart anahtar sahibi iseniz kesinlikle ucuza kaçmanızı tavsiye etmem, passat b8 anahtarı keyless özellikli bir anahtar olduğundan aniden bilgi akışını kesebilir. durduk yere pil bitirebilir ve sizi olmadık yerde yolda bırakabilir. Müşterilerimiz falanca anahtarcı da bu fiyat siz çok pahalıya yapıyorsunuz dediğinde erinmeden bu olasılıkların tümünü anlatıyoruz ve ekliyoruz kaliteli alıp akıldan çıkarmak var birde ucuza alıp acaba bozulur mu diye düşünmek var Tercih sizin. ilkemiz her daim malzemenin kaliteli olmasından yana bu sebeple B8 anahtarınızı yaptırırken 2 kez düşünün derim. Bu arada Müşterimize Passat B8 anahtarı hayırlı olsun güzel günlerde kullanılsın. Bu araç için işlem süresi yaklaşık 1 saattir.

Aşağıda ki resim gibi bir hatıra pozu alıyoruz ve vedalaşıyoruz 🙂

Trend Elektronik Anahtar – Volkwagen Passat B8 Anahtar yedekleme

0552 950 62 02

0532 486 39 48

0212 277 34 71

İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:51/A Sarıyer-İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir