23 Eylül 2023
renault megane 4

Renault Megane 4 Anahtarı

Müşterimizin Renault Megane 2018 Model aracın yedek anahtarını yaptık,

Renault Megane aracınızın yedek anahtarını kayıp ettiyseniz yada satış yapılırken size teslim edilmediyse bize başvurabilirsiniz.

Yeni anahtarınızın sisteme kodlaması yapılırken eski anahtar sistemden silim işlemini de gerçekleştiriyoruz. Böylelikle  artık eski anahtarınızın hiç bir fonksiyonu kalmıyor.

Eğer sizin de Renault Megane yedek anahtarına ihtiyacınız olur ise bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu araçlarda paket olarak bazı modellerinde Normal Sustalı anahtar olarak çıkmakta.. Bu aracımızda Kartlı sistem mevcut. Her iki model anahtarın yedeklemesini yapabiliyoruz. Kartlı Anahtarların Piyasa da 2 farklı versiyonu bulunmakta;

Birincisi orijinal olanı; Orijinal Servisten tedarik edilen ürünüdür. ikincisi yan sanayi Megane 4  karttır. Bu anahtarda Sadece Arka kısımda logo bulunmaz ve dış kapı orijinale nazaran 2.kalitedir.  iki anahtar arasındaki fark budur.

Hangi anahtardan isterseniz o anahtardan yedekleme işlemi yapabiliyoruz. Fiyat skalası da 400 ile 750 tl arasında değişmektedir.

Bu anahtarın yedekleme işlem süresi yaklaşık olarak 30 dakikadır.

Aklınıza takılan her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda ki resim gibi bir hatıra pozu alıyoruz ve vedalaşıyoruz 🙂

renault megane 4

 

Trend Elektronik Anahtar – Renault Megane 4 2018 Model Yedek Anahtar uygulaması

0552 950 62 02

0532 486 39 48

0212 277 34 71

İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:51/A Sarıyer-İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir