10 Nisan 2024

Mercedes A180 Amg Anahtarı

Mercedes A180 Amg 2013 Model araca yedek anahtar uygulaması yaptık.

Müşterimiz Mercedes A180 Amg aracını yeni almış ve Her zaman ki gibi satış ta yedek anahtarı teslim edilmemiş. Yeni anahtarın kodlamasını yaparken fark ettik ki sistemde toplam 3 adet gözüküyordu ve elinde sadece 1 anahtar vardı. ivedilikle kayıp olan 2 anahtarın sistem üzerinden silme işlemini gerçekleştirdik ve yeni yaptığımız anahtarı sisteme dahil ettik.

Satışlarda En çok dikkat edilmesi gereken husus sistemdeki anahtar sayıdır.

“Değerli okurlar mutlaka ve mutlaka yeni aldığınız aracın sistemdeki anahtar sayısı ile elinizde ki anahtar sayısına eşit olmasına özen gösterin..”

Eğer Sizde Mercedes anahtarınızı kayıp ettiyseniz yada satış yapılırken size teslim edilmediyse bizden destek alabilirsiniz.

Eski Anahtarım Kayboldu Şimdi ne yapacağım?

“Yeni anahtarınızın sisteme kodlaması yapılırken eski anahtar sistemden silim işlemini de gerçekleştiriyoruz. Böylelikle  artık eski anahtarınızın hiç bir fonksiyonu kalmıyor.” Dilerseniz sadece kaybolan anahtarında sistemden silim işlemini de yapabiliriz.

Mercedes yedek anahtarı yapımı konusunda firmamız son teknoloji cihazlar ile hizmet vermektedir. Çoğu Mercedes anahtarı şuan için yapılmak ile birlikte yapılamayan modelleri de vardır. örneğin a , b , c , s kasaların 2015 ve üzeri modelleri şuan için yapılamamaktadır.

Bu durum araçların yazılımları ile ilgili bir durumdur. vito, viano ve sprinter ‘da bu durum 2018 yılına kadar bazı modelleri desteklemektedir.

Aracın Pil uyarısı veriyor Ne yapmalıyım ? 

Mercedes anahtarında Size önerim bitmesini beklemeden 2 yılda bir mutlaka değişimini yapmanız olur. Marka önerisi bu kumandalarda Varta öneriyorum şuan ki fiyatı 20 ₺ dir. tabi ki daha uygun piyasa pilleri var ama sizi ne zaman yarı yolda bırakacağı belli olmaz.

Aşağıda ki resim gibi bir hatıra pozu alıyoruz ve vedalaşıyoruz 🙂

 

Trend Elektronik Anahtar – Mercedes A180 Amg 2013 Model Yedek Anahtar uygulaması

0552 950 62 02

0532 486 39 48

0212 277 34 71

İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:51/A Sarıyer-İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir